Medya312 Digital Agency
Web Tasarım

Web Tasarım

medya312

Bir web sitesi, ekranda şık bir görüntünün çok daha fazlasıdır!

 

Medya312 ekibi olarak bir web sitesinin markanız için en doğru algının oluşmasını sağlayan 1. basamak olduğuna inanıyoruz. Bir web sitesinin bize tanıdığı sınırlı alanlarda mükemmel bir iş çıkarmanın peşinde koşmaktan asla vazgeçmiyoruz.

Markanız için en doğru web tasarımının, sektörünüzün detaylı olarak incelenmesinden sonra oluşabileceğini biliyoruz. Web tasarım sürecinde sizinle sürekli iletişimde kalarak çıkarılacak doğru işle sizi bir üst seviyeye taşımayı hedefliyoruz.

proje planlama

Proje sürecimiz markanızı, ihtiyaçlarınızı, iş hedeflerinizi anlamak ve doğru planlama yapabilmek için görüşmeler ile başlamaktadır.

analiz

Yurt içi ve yurt dışı rakipleriniz, hedef kitleniz hakkında yapılan detaylı analiz sonucu süreç için sağlıklı bir yol haritası oluşturulmaktadır. .

içerik stratejisi

Ekibimiz işbirliği ile ortaklaşa çalışarak, web siteniz için hangi içeriklerin gerekli ve yararlı olduğunu, maksimum etki için neler yapılması gerektiğini planlıyoruz.

tasarım & yazılım

Tarafınıza sunulan tasarımlarının onaylanmasından sonra yazılımın tamamlanmasıyla web siteniz onayınızla yayına alınmaktadır.

*
*
*
in fb
2019 © DA