Medya312 Digital Agency
E-Ticaret

E-Ticaret

medya312

Yıllık Lisans Yenilemesi Olmadan, Dünyanın En Gelişmiş E-Ticaret Yazılımına Sahip Olun!

 

Yeni nesil e-ticaret yazılımları ile işinizi dijitalde çok daha az maliyetle büyütebilirsiniz. E-Ticaret yazılımıyla beraber, dijital pazarlamada tecrübeli bir ekiple çalışarak rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz.

Müşterilerimize sunacağımız en büyük avantaj, marka olarak hem yurt içi hem de yurt dışı kendi e-ticaret projelerimizi yönetiyor olmamız. Sizlerin süreç içerisinde yaşayabileceği tüm durumları önceden tecrübe etmiş bir ekip olarak, e-ticarete çok daha avantajlı başlamanıza yardımcı oluyoruz.

Sektörünüze göre hangi sanal pazar platformlarında olmanız gerektiği, hangi yazılımlara ihtiyacınız olacağı ya da ürününüzü hangi reklam modeli ile doğru kitleye ulaştırabileceğinizi ÇOK İYİ biliyoruz!

Kullanıcı deneyimlerine hakim olan ekibimizle, sizlere çok daha fazla satış yapmanızı sağlayacak, kolay yönetim panellerine sahip e-ticaret yazılımları sunuyoruz.

Yıllık Yenileme Ücreti Yok

Her yıl yenileme ücreti ödemek yerine ömür boyu size ait olacak bir yazılım satın almak istemez misiniz? Müşterilerimiz için her zaman en karlı projeleri sunuyoruz.

Hızlı Sanal Pos Entegrasyonu

Sadece 1 günde işlem ücretlerinizin hesabınızda olacağını söylesek! Başvurunuzun yapılması ve sanal posunuzun aktif olması için sadece 1 güne ihtiyacınız var!Sanal pos başvuru süresince ücretsiz danışmanlık!

Pro seo modülü

Google’da nerede olduğunuz bizim için çok önemli. Ürünlerinizin sıralamasında zirveyi zorlayacak seo modülü ile satışlarınızı arttırın.

Tasarım & Yazılım

Tarafınıza sunulan tasarımlarının onaylanmasından sonra yazılımın tamamlanmasıyla e-ticaret siteniz onayınızla yayına alınmaktadır.

*
*
*
in fb
2019 © DA